Poza słowem “R” Nowa lekkość medycyny cd

Ale urzędnicy publiczni podejmują duże ryzyko odmawiając przyznania, że to ograniczenie oznaczać będzie rezygnację z korzyści terapeutycznych. Polityczni rywale, a także zainteresowane strony, które ucierpią z powodu takich ograniczeń, zwrócą uwagę na ten efekt, ponieważ zachęty do mówienia nie zaczynają gryźć. Amerykańscy przedsiębiorcy objawień – prawnicy, dziennikarze i inni – ujawnią ukryte kompromisy między kosztami a możliwościami terapeutycznymi. Prawdopodobna reakcja opóźniłaby nasze rozliczenie z wydatkami na opiekę zdrowotną. Odrzut lat 90. przeciw zarządzanej opiece oferuje ostrzeżenie. Exposés finansowych zachęt do wstrzymania leczenia, gniew na biurokratów organizacji zdrowia (HMO) i oczekiwania na dostęp bez względu na koszty doprowadziły do awarii zarządzanej opieki jako środek oszczędzania. Kiedy w 2000 r. Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych stwierdził, że nakłanianie do opieki racjonalnej idzie do samego punktu każdego programu HMO 5, przyznało, że nie ma planów zdrowotnych. Trybunał zezwolił na takie nakłanianie zgodnie z prawem federalnym regulującym świadczenia pracownicze, ale do tego czasu konsumenci byli w stanie buntu.
Sam ACA oferuje kanał do luzowania. Uprawnienie IPAB do promowania oszczędności dzięki reformie płatności w Medicare jest ograniczone zakazem wydawania jakichkolwiek zaleceń dotyczących racjonalnej opieki zdrowotnej . Zainteresowane strony zamierzające stawić opór nowej oszczędności mogą złożyć pozew zgodnie z tym przepisem; zatem zarówno w prawie, jak i polityce słowo R grozi długoterminowym ograniczaniem kosztów.
Mówi się o wielkiej okazji dotyczącej deficytu federalnego, ale każda umowa, która nie uwzględnia kosztów medycznych, byłaby chimeryczna. Medicare i Medicaid są głównymi czynnikami stojącymi za koszmarnymi prognozami deficytu długoterminowego, a wydatki na służbę zdrowia w USA są na dobrej drodze do osiągnięcia ponad jednej czwartej PKB do roku 2035. Demokraci i republikanie muszą zebrać się, aby powiedzieć Amerykanom, że nie możemy sobie pozwolić na wszystko. rzeczy, które medycyna może osiągnąć – i że musimy dokonać bolesnych wyborów między opieką zdrowotną i innymi potrzebami. Jeśli nie możemy tego zrobić, nie używając słowa R przeciwko liderom, którzy mówią otwarcie o tych wyborach, poważna kontrola kosztów nie będzie trwała.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp1203521) został opublikowany 2 maja 2012 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Georgetown University Law Center, Washington, DC.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Swensen SJ, Meyer GS, Nelson EC, i in. Przemysł chałupniczy do opieki poprzemysłowej – rewolucja w świadczeniu opieki zdrowotnej. N Engl J Med 2010; 362: e12-e12
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
2. Fisher ES, Wennberg DE, Stukel TA, Gottlieb DJ, Lucas FL, Pinder EL. Implikacje regionalnych różnic w wydatkach Medicare. Część 2: Wyniki zdrowotne i zadowolenie z opieki. Ann Intern Med 2003; 138: 288-298
Crossref Web of Science Medline
3. Bach PB. Mapa do złej polityki – środki efektywności szpitala w Atlasie Dartmouth. N Engl J Med 2010; 362: 569-573
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
4 Domowy Komitet Budżetowy. Ścieżka do dobrobytu: plan odnowienia amerykańskiego: Rezolucja budżetowa Rok 2013 (http://budget.house.gov/UploadedFiles/Pathtoprosperity2013.pdf).

5. Pegram przeciwko Herdrich, 530 US 211 (2000).

Zamknij odniesienia
Artykuły cytowane (15)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (10)
[więcej w: dyżury aptek ostrów maz, szybkie danie wegetariańskie, dyżury aptek zawiercie ]

Tags: , ,

No Responses to “Poza słowem “R” Nowa lekkość medycyny cd”

 1. Natural Mess says:

  [..] Cytowany fragment: Diabetolog kraków[...]

 2. Liliana says:

  Wapnia najwiecej ma kapusta

 3. Hyper says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: opieka pielęgniarska[...]

 4. Pusher says:

  refundowane przez NFZ

Powiązane tematy z artykułem: dyżury aptek ostrów maz dyżury aptek zawiercie szybkie danie wegetariańskie