Poza słowem “R” Nowa lekkość medycyny ad

Początkowo efekt będzie minimalny: zasiłek rodzinny nie spowoduje naliczenia podatku, chyba że jego cena przekracza 23 000 USD. Jednak liczba dotkniętych Amerykanów będzie szybko rosnąć, ponieważ próg odpowiedzialności wzrośnie wolniej niż wydatki na zdrowie na głowę mieszkańca. (Od dziesięcioleci koszty medyczne wzrosły o 2 do kilku punktów procentowych szybciej niż wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych [CPI], ale próg dotyczący podatku od towarów i usług zwiększy się rocznie tylko o punkt procentowy więcej niż CPI.) Z czasem ten podatek stanie się bardziej skutecznym środkiem odstraszającym od podejmowania kosztownych interwencji. Pracodawcy zapłacą podatek, ale pracownicy poniosą ciężar, ponieważ firmy zmniejszą pensje, aby pokryć koszty. Preferencje prawdopodobnie przesuną się w stronę medycznej oszczędności, ponieważ pracownicy zdecydują się, na marginesie, na wyższe wynagrodzenie za bardziej hojne pokrycie. Ta sama podstawowa strategia ożywia propozycje republikańskie, aby powstrzymać wzrost wydatków poprzez przekształcenie Medicare w subwencję na zakup prywatnego ubezpieczenia. Subwencja wzrośnie wolniej niż ogólne wydatki na opiekę zdrowotną – Republikanie House proponują ograniczenie jej do wzrostu produktu krajowego brutto (PKB) plus 0,5% .4 W związku z tym beneficjenci musieliby wybrać pomiędzy płaceniem pełnej ceny dodatkowej za plany, które nadążaj za rosnącymi kosztami i zapisuj się w planach, które oszczędzają w wystarczającym stopniu, aby utrzymać koszty w ramach limitu dotacji. Podobnie jak podatek od luksusu, model ten opiera się na prywatnych planach ustalania limitów klinicznych.
Plany zdrowotne mogą osiągnąć ten stopień oszczędności tylko poprzez bardziej selektywne wdrażanie nowych technologii. To samo dotyczy odpowiedzialnych organizacji opiekuńczych, które realizują wspólne oszczędności Medicare oraz lekarzy i szpitali, którzy dostosowują się do reform płatności w ramach IPAB. Taka oszczędność oznacza rezygnację z pewnych korzyści terapeutycznych: bez doskonałej informacji o skuteczności klinicznej nie można powiedzieć nie tylko dla technologii niekorzystnych.
Inne propozycje mogłyby przyspieszyć tę nową oszczędność. Zeszłoroczne porozumienie w sprawie limitu zadłużenia federalnego wzywa do obniżenia stawek Medicare, co może przyspieszyć rozwój zachęt promujących oszczędzanie. Niektórzy ustawodawcy popierają podnoszenie wieku uprawniającego Medicare. To by zmieniło młodych seniorów na prywatny rynek ubezpieczeń, poddając je tym samym ekonomicznym zachętom, które większość młodych Amerykanów zmaga się z rosnącymi składkami. A ponieważ młodzi ludzie w starszym wieku są bardziej chorzy, niż dzisiejsi prywatni abonenci ubezpieczeniowi (z których kilku ma wiek Medicare), składki wzrosłyby dla większości osób objętych planami, do których subskrybują ci seniorzy. Plany gwarantowane przez pracodawcę szybciej podchodzą do sporów dotyczących podatków luksusowych, zwiększając presję na przedsiębiorstwa, pracowników i emerytów, aby wybrać tańszy zakres.
Dyskusje w Kongresie dotyczące ograniczenia wykluczenia podatkowego świadczeń zdrowotnych opartych na zatrudnieniu również stały się poważniejsze. W przypadku kosiarek defensywnych masowe wykluczenie stanowi kuszący cel. Ograniczenie to popchnęłoby rynki pracy do bardziej ograniczonej opieki medycznej, ponieważ pracodawcy zastąpili wyższe stawki za podlegające opodatkowaniu świadczenia zdrowotne.
Nowa oszczędność może utrzymywać wydatki medyczne w przystępnej, długoterminowej stopie wzrostu, jeżeli zachęty do ograniczenia stosowania i stosowania nowych technologii są stopniowane.
[przypisy: fala uderzeniowa katowice, uzdrowisko leczenia sanatoryjnego dorosłych, poradnia dla dzieci z autyzmem ]

Tags: , ,

No Responses to “Poza słowem “R” Nowa lekkość medycyny ad”

 1. Dominika says:

  Używam kwasu w kapsułkach

 2. Nela says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: Pogotowie stomatologiczne gliwice[...]

 3. Jagna says:

  od 3 dni boli mnie brzuch z prawej strony kłuje mnie cos

 4. Disco Potato says:

  [..] Odniesienie w tekscie do żeń szeń[...]

 5. Zero Charisma says:

  Boli mnie ostanio brzuch strasznie.

 6. Squatch says:

  [..] Cytowany fragment: bcaa[...]

 7. Drop Stone says:

  Dreszcze bez gorączki

Powiązane tematy z artykułem: fala uderzeniowa katowice poradnia dla dzieci z autyzmem uzdrowisko leczenia sanatoryjnego dorosłych